Mad Max GoKart Paintball

Lubimy takie filmiki paintballowe! Pomysłowe wykorzystanie gokartów i markerów. Mad Max jeszcze bardziej trzyma w napięciu, gdy zamieniono ostrą amunicję na kulki z farbą 🙂

Zdecydowanie polecamy 🙂

Ekstremalny gra – czy paintball może być bardziej ekstremlany?

Przeglądając sieć w poszukiwaniu ciekawych materiałów specjalnie dla was, napotkałem film który według mojej opinii prezentuje extreme paintballowe z najwyższej półki. Wymiana ognia z pędzących samochodów, motorów, ostrzał z powietrza oraz wielu żołnierzy osłaniających własnym ciałem flagę. Ekstremalne zniszczenie, ofiary bitwy na każdym kroku, a to wszystko oczywiście kręcone przez uczestników z pełnym zaangażowaniem.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego pola paintballowego, ciekawe przeszkody, gra w terenie leśnym, ekstremalnie dobra zabawa. A na koniec wymiana wrażeń przy ognisko w ustronnym miejscu.

To wszystko to paintball w okolicy bolesławca oraz lwówka śląskiego. Zapraszamy go Gaszowa, ale wcześniej zachęcam do obejrzenia tego interesującego materiału video.

Paintball Skirmish

Gratką dla prawdziwych fanów gier zarówno tych komputerowych jak i improwizowanych na polu Paintballowym jest Skirmish. Polega na przeniesieniu wirtualnych lub historycznych scenariuszy walk wprost na Pole Paintballowe. Jest to prawdziwe centrum rozrywki! Dla przykładu najbardziej znanymi są Paintball Skirmish Castle, lub te pozorowane na grach komputerowych np. Counter strike. Poniżej przykład takiej improwizacji na dobrze Wam znanej grze Counter-Strike. Co powiecie na taki scenariusz na polu Lost-Paintball??? 😀